Abacus_logo

Przedmiot działalności

Wykonujemy kompleksowe usługi outsourcingowe dla spółek osobowych i kapitałowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą:

  • Księgowo-finansowe -> więcej
  • Kadrowo-płacowe -> więcej
  • Porady i konsultacje księgowe -> więcej
  • Prowadzenie wirtualnego biura, w tym wykonanie stron www i inne usługi z zakresu marketingu -> więcej

Dzięki współpracy z nami mogą Państwo skoncentrować się na optymalizacji swoich przychodów, obniżyć koszty swojej działalności, ograniczyć zatrudnienie i oszczędzać swój czas.

Działalność prowadzimy od 2003 roku w oparciu o świadectwo kwalifikacyjne Nr 9542/98 Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane dnia 31.07.1998 r. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług outsourcingu o usługi wirtualnego wsparcia biznesu tj. wirtualne biuro i marketing.

Zaufało nam wiele podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych, spółek osobowych i kapitałowych - krajowych i zagranicznych, międzynarodowych holdingów. Doświadczenie zdobywaliśmy współpracując m.in. z firmami z branży energetycznej, inwestycyjnej, developerskiej, medycznej, oraz z instytucjami i firmami audytorsko-doradczymi.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o współpracę opartą na:

  • wzajemnym zaufaniu i wymiernych korzyściach - dzięki takiej relacji dobrze znamy Państwa cele i oczekiwania, dlatego możemy szybciej i efektywniej reagować na wszystkie potrzeby
  • elastyczności - sprawnie i skutecznie dopasowujemy się do Państwa specyficznych potrzeb
  • wsparciu w optymalizowaniu procesów decyzyjnych - dostarczamy niezbędnych informacji zarządczych, analizujemy dane finansowo - księgowe
  • wykorzystaniu nowoczesnych technologii - zapewniamy efektywność i bezpieczeństwo przechowywanych danych

W trakcie swojej dotychczasowej działalności wielokrotnie uczestniczyliśmy w kontrolach skarbowych, zarówno w zakresie podatku dochodowego jak i podatku VAT oraz w kontrolach ze strony Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Kontrole potwierdziły prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, rejestrów VAT, dokumentacji płacowej i pracowniczej.

Firma objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności w tym, w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz naliczania wynagrodzeń.Kontakt

Biuro Usług Księgowych Abacus s.c.
Grażyna & Wojciech Karczmarczyk
ul. Lucerny 40
04-687 Warszawa-Wawer

Godziny pracy:
pon - pt: 9-16

e-mail:
tel: 22 815 80 60
fax: 22 815 80 61

Formularz kontaktowy
Mapa


Aktualności

Wszystkie informacje


Strona główna
| Kontakt | Polityka prywatności | Mapa strony
© 2013 Biuro Usług Księgowych Abacus

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe katalog stron KPS.PL