Abacus_logo

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

Biuro Usług Księgowych Abacus s.c. zobowiązuje się do poszanowania Państwa prywatności w Internecie oraz dołoży wszelkich starań w zakresie właściwego zabezpieczenia wszelkich powierzonych nam danych osobowych.

Dane osobowe to wszelkie dane, używane do zidentyfikowania konkretnej osoby, obejmujące między innymi: imię i nazwisko, adres domowy lub inny adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej lub inne informacje umożliwiające skontaktowanie się z daną osobą.

Jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt (formularz kontaktowy), to podane przez Państwa dane kontaktowe mogą być wykorzystywane tylko w obrębie firmy Biuro Usług Księgowych Abacus i zostaną przez nas użyte wyłącznie w celu, w którym zostały nam one przez Państwa udostępnione (zapytanie ofertowe) - bez możliwości ich udostępniania osobom trzecim - zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami).

Bezpieczeństwo

Niezależnie od miejsca i formy przechowywania Państwa danych osobowych zobowiązujemy się podjąć odpowiednie działania mające na celu ich ochronę przed nieupoważnionym dostępem lub ujawnieniem osobom trzecim.

Wyrażenie zgody

Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na warunki przedstawione powyżej.

Pytania

W przypadku pytań związanych z innymi aspektami prywatności (związanych z użytkowaniem serwisu) prosimy kierować je na nasz adres e-mail.Kontakt

Biuro Usług Księgowych Abacus s.c.
Grażyna & Wojciech Karczmarczyk
ul. Lucerny 40
04-687 Warszawa-Wawer

Godziny pracy:
pon - pt: 9-16

e-mail:
tel: 22 815 80 60
fax: 22 815 80 61

Formularz kontaktowy
Mapa


Aktualności

Wszystkie informacje


Strona główna
| Kontakt | Polityka prywatności | Mapa strony
© 2013 Biuro Usług Księgowych Abacus

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe katalog stron KPS.PL